O nás, na co se zaměřujeme

Jsme rodinná firma s tradicí od roku 2004 se zaměřením na zakázkovou kovovýrobu a vlastní produktové řady s využitím ocelových konstrukcí a polykarbonátu, pro firmy, obce, města i domácí dílny. U všech výrobků rovněž zajistíme montáž.

Čím se zabýváme, co u nás seženete?

Pro vaši firmu

Vyrobíme přístřešek na kola i koloběžky, přístřešky na kontejnery a popelnice, kuřárny do firem.

Pro obce a města

Vytvoříme autobusové čekárny a přístřešky na zastávky, městský mobiliář, odpadkové koše, odolné kovové lavice a stoly s dubovou deskou, ochranné mříže, zábrany a zábradlí, brány, branky, žebříky na míru, schodiště, rámy a poklopy na šachty.

Pro výrobní společnost

Zhotovíme záchytné vany, sudové regály, stáčecí stojany na vodu, olej i ropné produkty, transportní vozíky, oplocení pracovišť a strojů, bezpečnostní kryty provozů a linek, policové regály, kovové palety, stohovací bedny, kovová vrata jednoduchá i zateplená, kovové zateplené a jednoduché i prosklené dveře.

Do servisních, montážních firem i domácích dílen

Dodáme pracovní stoly, české bytelné ponky, manipulační vozíky, regály, bezpečnostní kryty, exteriérové schodiště, přístřešky.

Podle zadání a projektové dokumentace

Sestavíme, svaříme konstrukce, přístřešky, opatříme povrchovou úpravou lakováním nebo pozinkováním. Dodací termín u zboží na objednávku je tři týdny od závazné objednávky.

Smontujeme, postavíme přímo u vás

Po dohodě vám konstrukci, čekárnu, přístřešek také namontujeme.

Veškeré zboží můžete objednat a poptávku poslat e-mailem na objednavky@rekova.eu nebo volat na telefonní čísla +420 326 771 278 nebo +420 602 352 196, případně nás navštivte osobně v Mnichově Hradišti, odkaz na mapu.

Těšíme se na spolupráci!

Rekova.eu, Tylova 1555, Mnichovo Hradiště.